<<< wstecz .::.

Dziewczęta z Moniek na tarczy

W niedzielę 2 grudnia w hali sportowej GOSiR Piaseczno rozegrane zostały eliminacje Halowych Mistrzostw Polski Juniorek Starszych.
Oprócz zawodniczek LKS Promień Mońki w turnieju udział wzięły trzecioligowe Orliki Jeruzal, grające na zapleczu ekstraligi piłkarki Pragi Warszawa oraz piłkarki klubu GOSiR Piaseczno biorącego udział w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce, czyli w ekstralidze kobiet.
Piłkarki Promienia wyraźnie nie poradziły sobie z rangą niedzielnych zawodów przegrywając wszystkie z trzech meczy. Większość bramek traciliśmy po bardzo prostych błędach indywidualnych i można było odnieść wrażenie, że pierwszy halowy turniej sezonu 2012/2013 nas sparaliżował.
Choć jest duży niedosyt, bo piłkarsko stać nas na więcej niż zaprezentowaliśmy to w miejscowości położonej 220 km od domu, zdobyliśmy kolejne doświadczenie w grze z drużynami, które osiągnęły znaczącą pozycje w polskiej kobiecej piłce nożnej.

1. Praga Warszawa
2. GOSiR Piaseczno
3. Orliki Jeruzal
4. LKS Promień Mońki

Serdeczne podziękowania sponsorom, bez pomocy których wyjazd nie doszedł by do skutku: p. Janowi Tuzińskiemu, p. Janowi Andraka, p. Wiesławowi Godlewskiemu.
Trener: Marcin Wrutniak