<<< wstecz .::.

Szybki PIT

Jeżeli w najbliższy weekend w dniach 13 – 15 marca, wybierasz się na zakupy do Alfa Centrum lub Galerii Zielone Wzgórze, weź ze sobą swój PIT. W trakcie zorganizowanych tam dyżurów podatkowych, będziesz mógł nie tylko go złożyć, ale również uzyskać informacje odnośnie rozliczenia się z podatku dochodowego lub skorzystać z pomocy pracownika urzędu i rozliczyć się z fiskusem przez Internet

W dniach 13 – 15 marca 2015 r. w godz. od 12.00 do 18.00 na klientów robiących zakupy w Alfa Centrum i CH Carrefour Galeria Zielone Wzgórze, będą czekać pracownicy białostockich urzędów skarbowych. Udzielą oni szczegółowych informacji na temat rozliczenia podatku dochodowego za ubiegły rok oraz rozwieją wątpliwości związane z wypełnieniem zeznania podatkowego czy skorzystaniem z ulg i odliczeń podatkowych. Urzędnicy udzielą również wsparcia tym podatnikom, którzy będą chcieli złożyć swoje zeznanie przez Internet. Pomogą wprowadzić PIT do systemu e-Deklaracje i sprawnie wysłać go drogą elektroniczną do właściwego urzędu skarbowego.

Klientów Alfa Centrum zapraszamy do punktu podatkowego zlokalizowanego na poziomie +1 obok punku informacyjnego Alfy – wejście od ul. Świętojańskiej. Natomiast klientów CH Carrefour Galeria Zielone Wzgórze zapraszamy do stanowiska Szybkiego PITa znajdującego się na końcu alejki naprzeciw głównego wejścia od ul. Wrocławskiej.

WAŻNE! Żeby skorzystać z pomocy pracowników urzędów skarbowych wystarczy zabrać ze sobą rozliczenia PIT-11 jakie otrzymujemy od pracodawców oraz inne dokumenty świadczące o dochodach uzyskanych w 2014 roku. Jeśli chcemy skorzystać z ulg podatkowych, to należy również pamiętać o zabraniu ze sobą potwierdzenia dokonania wydatków, które chcemy odliczyć. Bardzo ważne jest, by mieć ze sobą zeszłoroczne zeznanie PIT (za 2013 rok) lub dokładną kwotę przychodu uzyskanego w 2013 roku – informacje te będą potrzebne do identyfikacji danych w systemie e-Deklaracje.